Ellissi LOVE

Krása přírodních materiálů, tajemství dlouhověkosti a nezničitelnosti jsou ukryty ve vzácných klenotech šperkařství Ellissi. Neuhasínající touha lidstva po dokonalosti se již po staletí odráží v ojedinělosti a eleganci uměleckého šperku vytvořeného v první řadě z pravých drahokamů a vzácných kovů.

Ojedinělá atmosféra kafkovské Prahy inspiruje talentované designéry uměleckého ateliéru ke vzniku elegantních a nevšedních klenotů; jejich rozvinutá fantazie poskytuje prostor pro nové nápady vedoucí k experimentování s drahými kovy a smaltem.

Rafinované umělecké šperky zdobené drahokamy a smaltem proměňují sny zákazníků v realitu. Špičková kvalita materiálů doložená certifikáty, mistrovská řemeslná práce vysoce profesionálních zlatníků a využití nových technologií umožňují uspokojit nejnáročnější individuální přání klientů.

Přívěsek Ellissi LOVE 069 Přívěsek Ellissi LOVE R001 Přívěsek Ellissi LOVE 073 Přívěsek Ellissi LOVE 234 Přívěsek Ellissi LOVE 124 Náušnice Ellissi LOVE 1 Náušnice Ellissi LOVE R002 Prsten Ellissi LOVE 151