Naše prodejna

Naší prodejnu a showroom naleznete v samém srdci Prahy, v ulici Soukenická 1189/23.


Můžete si u nás prohlédnout již hotové šperky jako jsou například diamantové zásnubní prsteny, zlaté nášnice, či perlové náhrdelníky, které si lze také rovnou zakoupit a odnést s sebou. Samozřejmostí je úprava šperku na míru na počkání.

Pokud si z naší nabídky nevyberete, nebo budete mít nějaké jiné speciální přání, rádi Vám vyrobíme šperk přímo na zakázku. Osobně se Vám bude věnovat samotný ředitel výroby Václav Štekr, který má 30 let zkušeností v oboru, takže budete v těch nejlepších rukách. Poskytne Vám cenné rady a informace, díky kterým vznikne šperk přesně podle Vašich představ. On sám osobně také následně dohlíží na samotnou výrobu šperků, čímž máte záruku, že Váš výsledný šperk bude té nejvyšší kvality. Ke všem našim šperkům dáváme doživotní záruku na servis, úpravy a čištění.


Součástí naší prodejny je také oddělená výroba. Můžete tak osobně nahlédnout do zákulisí a podívat se, jak taková výroba šperku probíhá. V případě zájmu Vás pan Václav Štekr rád výrobou osobně provede a vše Vám ukáže a vysvětlí.

 

Těšíme se na Vás.

 

Nemáte možnost se k nám v blízké době osobně dostat? Nevadí.

Kontaktujte nás telefonicky, či emailem, rádi se Vám budeme věnovat.